hotel-zvonka-bok2017

U nás môžete očakávať osobný prístup a príjemnú rodinnú atmosféru.

Ponúkame vám uschovanie batožiny, bicyklov či motocyklov. V tresore je možné si uložiť cenné predmety. Pri hoteli sa nachádza vlastné veľké bezplatné parkovisko chránené kamerovým systémom.

Ponúkame služby recepcie s nepretržitou prevádzkou (24/7). Ubytovať sa je možné od 16 do 22hod, po telefonickej dohode aj v skorších či neskorších hodinách.

K dispozícii je izbová služba, taktiež pranie a žehlenie oblečenia. Rychlovarná kanvica a fén sú dostupné – na vypýtanie prinesieme na izbu. Využívať môžete aj službu donášky potravín, na požiadanie vám zavoláme TAXI.

Pre fajčiarov je k dispozícii fajčiarsky kútik s lavičkou.

Možnosť objednania kávy, čaju na izbu počas celého dňa.

Priamo na mieste alebo v okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane golfu, cykloturistiky či pešej turistiky.

Iba 1 km od Hotela, v centre mesta sa nachádza hlavná autobusová stanica, plaváreň s tobogánmi a saunovým svetom, obchody, bary či reštaurácie.

Supermarket Billa je vzdialený 500m.

Futbalový a hokejový štadión 1,7 km.

Pre milovníkov golfu je PENATI Golf Resort iba 5km od hotela.

Pre nadšencov turistiky je v okolí veľa hradov, zámkov a nádhernej prírody.

Najbližšie sa nachádza Hrad Branč (15km), jazero Kunovská Priehrada (5km), veľké turistické trasy v Sobotišti (8km), Zámok Smolenice (26km).

Kúpeľné mesto Smrdáky je vzdialené 8 km od Hotela.

Na bookingu máme hodnotenie 8,1 čo značí o veľmi dobrých službách a ubytovaní.

Dorozumieme sa po slovensky, česky, anglicky a nemecky.

Raňajky

Ponúkame vám jednoduché kontinentálne raňajky „a lá karte“, pre väčšie skupiny švédske stoly (kombinácia teplých a studených pokrmov) od 7.00 – 9.00hod. Po dohode možnosť aj skorších raňajok.  V prípade záujmu vám radi prinesieme raňajky aj priamo na izbu.

Deň sa vám začne s dobrou kávičkou, bylinkovým čajom či pomarančovým džúsom.

Naše „a lá karte“ ponúka čerstvo pripravené jedlá ako napr. miešané vajíčka na cibuľke/so šunkou/so syrom, omeletu, hemendex (pečenú šunku s vajcom) či zapečené toasty.

Jedlá sú podávané s čerstvým pečivom, taveným syrom/maslom a čerstvou zeleninou. V ponuke máme aj obložené taniere a sladké menu, ktoré zahŕňajú napr. musli s jogurtom/mliekom či pečivo s džemom.

V prípade potreby vieme uspokojiť na požiadavku vopred aj vegetariána, vegána či hostí s intoleranciami lepku a laktózy.

Veríme, že láska ide cez žalúdok.

Navečerať sa je možné v reštaurácii hneď vedľa hotela s prívetivými otváracími hodinami alebo vám odporučíme reštaurácie v Senici dostupné pešo alebo max 10min autom.

Služby

TRESOR

Úschovna batožiny

osobný prístup

Klimatizácia

Bezplatná WIFI v celom Hoteli

Úschovna bicyklov a motocyklov

TV so SAT

24/7